Palet çivisi konusunda üretimlerini Gebze ‘de yapmaya başlayan Arı Çivi Ltd. Şti. ürünlerindeki kalitenin yanı sıra stoktan ürün teslim avantajı ile sektördeki yerini almıştır.

Saha personelleri müşterilerin ihtiyaçlarını sağlamak için düzenli ziyaretler yapmakta , Ar-Ge ekibi ise gelen istek ve düşüncelerden yola çıkarak mevcut ürünlerde gerekli Ar-Ge çalışmalarını yürütmekte ve yeni ürünler konusunda projeler hazırlamaktadır.

Bizi kısa zamanda sektörde söz edilen bir marka olmamızı sağlayan , bizimle çalışan çözüm ortaklarımıza , bayi ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Vizyon

Ham maddesi metal olan çivi ve tel üretim sektöründe, iç ve dış müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli ve ekonomik ürün çeşidine sahip, çevreye duyarlı, müşteri taleplerine uygun ürün üretebilme yeteneğine sahip, personelin eğitimine önem veren, üretimde sürekli yeni teknolojileri takip eden, verimi en yüksek seviyeye çıkarmak için personelin yaratıcı düşüncelerini değerlendiren ve bunun için personelin motivasyonunu üst düzeyde tutan kuruluşun ve ortakların strateji ve hedefleri ile uyumlu hareket eden bir firma olmak.

Misyon

Sektörde dünya çapında gelişen teknolojileri takip eden, Toplam kalite yönetimi felsefesi çerçevesinde, kaliteyi kontrol etmeyip sağlayan, üretimi dünya standartlarında tesis, makine ve ekipmana sahip olarak verimli bir şekilde sağlayabilen, eğitilmiş motivasyonu yüksek, sorumluluk ve maliyet bilinci ile iyileştirme önerebilen personeli ile şeffaf yönetimi arasındaki mesafeyi en aza indirmiş, sadık müşteri bilincini sağlamış ve müşterilerine özel çözümler yaratabilen, çevreye duyarlılıkta ve müşteri memnuniyetinde lider olarak, sürekli gelişim ve karlılığı hedeflemek.